فروشگاه آنلاین آموکال

خواص عرق خارشتر

خرید عرق خارشتر

گیاه خارشتر از دسته گیاهان دارویی مقوی و پر خاصیت است که از قدیم تا به حال مورد مصرف پزشکان طب سنتی بوده است. امروزه نیز به دلیل پر خاصیت بودن این گیاه دارویی، آن را به شکل عرق گیاهی تولید نموده اند که از نوع مصرف بسیار راحت تری در مقایسه با دمنوش آن برخوردار است و خواص عرق خارشتر با دیگر اشکال این گیاه هیچ تفاوتی نمی کند و حتی به دلیل عصاره گیری می توان گفت از فواید بیش تری نیز برخوردار است. امکان خرید عرق خارشتر نیز در کنار اطلاعات آن برای متقاضیان از طریق فروشگاه اینترنتی آموکال فراهم می باشد که می توانند به خوبی از آن بهره مند گردند.

خواص عرق خارشتر

گیاه خارشتر که از خانواده لگومینوز است گیاهی مقاوم در برابر سرما است و از ریشه عمیقی به اندازه 5 تا 7 متری برخوردار است که نیاز به کمی آب دارد. این گیاه مقاوم به علت برخورداری از قابلیت سازگاری با شرایط سخت، امکان رویش در صحراها و شوره زارها را نیز دارد که گاها تا ارتفاع 400 متری نیز می روید. طبیعت بسیار گرم و خشک این گیاه دارویی سبب خواص بی شمار آن شده است. افرادی که طبع گرمی دارند ممکن است با مصرف این عرق گیاهی بدنشان دچار آلرژیک شود و حساسیت نشان دهد. اما از خواص زیاد این گیاه می تواند می توان موارد زیر را نام برد:

-    عرق خارشتر برای سنگ کلیه: به دلیل برخورداری از خاصیت شستشو دهندگی کلیه، این گیاه از قابلیت دفع سنگ کلیه و مثانه برخوردار است. هم چنین از خاصیت مدر بودن برخوردار است که سبب ضد عفونی کردن مجاری کلیوی و مثانه ها می شود و سموم بدن را دفع می نماید. از این رو می توان گفت یکی از بهترین مصارف عرق خارشتر برای کلیه است که افراد می توانند از آن بهره مند گردند.

-    عرق خارشتر برای کبد: از نشانه های کبد چرب می توان به خستگی و افزایش وزن اشاره داشت که افزایش کلسترول و فشار خون را نیز به همراه دارد و از این رو می توان عرق گیاهی خارشتر را به علت برخورداری از خاصیت پاک کنندگی و دفع سموم، برای چربی زدایی کبد نیز مورد استفاده قرار داد که اثر بسیار خوبی هم در این مورد دارد.

-    عرق خارشتر برای لاغری: طبع گرم و خشک گیاه خارشتر می تواند سبب افزایش سوخت و ساز بدن و چربی سوزی شود که نهایتا نیز منجر به کاهش وزن و لاغری در فرد خواهد شد.

-     عرق خارشتر و فشار خون: همان طور که در بالا نیز اشاره شد، کبد چرب باعث افزایش کلسترول و فشار خون می شود که افراد مبتلا می توانند با مصرف عرق گیاهی خارشتر فشار خون بالا را نیز بدین واسطه کاهش دهند.

-    عرق خارشتر برای عفونت: خارشتر به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی با تقویت سیستم ایمنی بدن می تواند منجر به محافظت از عوامل بیماری زای عفونی، قارچ و باکتریایی شود.

از دیگر موارد درمانی عرق گیاهی خارشتر می توان به بهبود یبوست، هموروئید و بواسیر، سرماخوردگی و سرفه، آرتروز، التهابات دهانی، آلرژی و حساسیت و تقویت دستگاه گوارش اشاره داشت که افراد با مشکلات مختلف می توانند از آن بهره مند گردند. هم چنین مصرف عرق خارشتر در بارداری و دوران شیردهی باید تحت نظر پزشک در مقدار خیلی کم صورت پذیرد، چرا که طبیعت بسیار گرم این گیاه ممکن است منجر به ایجاد واکنش های آلرژیک در بدن مادر یا جنین و نوزاد گردد که احتیاط در مصرف آن طبق نظر پزشک ضروری است.

خرید عرق خارشتر

در زمینه خرید گلاب عرقیات گیاهی سعی کنید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بدین شکل بتوانید از خرید محصولات اصل و قیمت مناسب بهره مند گردید. فروشگاه اینترنتی آموکال را می توان به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه آنلاین در این زمینه معرفی نمود که با فروش عرق خارشتر اصل کاشان سبب رضایت مندی مشتریان گشته است. امکان خرید عرق گیاهی خارشتر با قیمت مناسب به علت عرضه مستقیم گلاب عرقیات اصل کاشان توسط این فروشگاه معتبر برای متقاضیان در کنار دیگر محصولات نیز فراهم می باشد.

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خواص عرق بیدمشک
بهترین عرق گیاهی برای آرامش اعصاب و استرس
تشخیص گلاب اصل از گلاب تقلبی
خواص عرق گیاهی آلوئه ورا
خرید انلاین هدیه
سفارش انلاین هدیه