فروشگاه آنلاین آموکال

تفاوت گلاب دوآتیشه با گلاب معمولی

فرق گلاب دو آتیشه با گلاب معمولی

گلاب به عنوان یکی از پر مصرف ترین عرقیات گیاهی در میان هموطنان می باشد که در باب خرید آن با شنیدن نام های متفاوتی در زمینه فروش سبب می گردد تا متقاضیان خرید این محصول که گاها با آن آشنایی ندارند را دچار سردرگمی نماید. به طور مثال شنیدن نام گلاب دو آتیشه یا گلاب معمولی که در اقسام مختلف گلاب سبک و سنگین دسته بندی می گردد سبب  گشته تا مقاله در دست را در باب بیان تفاوت گلاب دوآتیشه با گلاب معمولی مطرح نماییم تا با افزایش آگاهی خود در باب تهیه این محصول به عنوان یکی از نیازات بتوانید به بهبود کیفیت خرید خود کمک نمایید.

تفاوت گلاب دوآتیشه با گلاب معمولی
گلاب دو آتیشه کاشان یکی از انواع گلاب های تولیدی منطقه قمصر کاشان می باشد که به سبب نحوه تولید آن با دیگر نوع گلاب های این منطقه دارای یک سری از تفاوت ها می باشد. به همین جهت می توان یکی از علل فرق گلاب دو اتیشه با معمولی را بحث طرز تهیه گلاب دو آتیشه مطرح نمود که در ادامه به طور مفصل در زمینه این موضوع به عنوان یکی از اصلی ترین تفاوت به شرح آن می پردازیم.
البته در کنار بحث تولید از دیگر تفاوت های گلاب دو آتیشه اصل با گلاب های معمولی را می توان بحث قیمت گلاب دو آتیشه کاشان نسبت به قیمت گلاب معمولی بیان نمود که خود از دیگر تفاوت های بارز بین این محصولات می باشد.
بحث کیفیت گلاب و عطر و طعم نیز بین گلاب معمولی و دوآتیشه نیز از دیگر فرق های این محصولات می باشد که با آگاهی از آن می توانید به راحتی به تشخیص گلاب دو آتیشه اصل نسبت به گلاب معمولی پی ببرید.
در باب توضیح کامل هر یک از این تفاوت ها لازم است در وهله اول بحث تولید گلاب دوآتیشه را بیان نمود که به شیوه خاص تولید آن صورت می گیرد. در تولید گلاب دو آتیشه فرایند تولید گلاب به صورت ترکیب گلبرگ های گل محمدی از خانواده رزسانان با گلاب و انجام دو بار این عملیات و جوشاندن آن و قرار گرفتن در عملیات تقطیر و تبخیر می باشد که به دست می آید در صورتی که در گلاب معمولی گل های محمدی را با مقدار معینی از آب ترکیب نموده و می جوشانند تا بتوان به گلاب دست یافت. گلاب به دست آمده از تقطیر دو بار گل محمدی با ترکیب گلاب که تحت عنوان گلاب دو آتیشه معرفی می گردد دارای غلظت بیشتری نسبت به گلاب معمولی می باشد که به نوعی نسبت به گلاب معمولی می توان آن را گلاب سنگین تر بیان نمود.
البته گلاب معمولی نیز بسته به میزان مصرفی گل محمدی و ترکیب آن با آب می باشد که در دسته بندی های مختلف قرار می گیرد به طوری که هر چه میزان ترکیب گل در آب بیشتر گلاب سنگین تر خواهد بود.
در باب دیگر تفاوت های گلاب دو آتیشه و معمولی می توان بحث عطر و طعم این محصولات را بیان نمود. به طور کلی گلاب دارای طعم و عطر تلخ و گس است که در گلاب دو آتیشه این موضوع چند برابر گلاب معمولی می باشد. البته در زمینه خرید گلاب دو آتیشه اصل علاوه بر توجه به این موضوع توجه به این که هر یک از انواع گلاب ها باید شفاف و بدون ذرات معلق باشند نیز می تواند در باب تشخیص گلاب اصل از تقلبی به شما کمک نماید.
حال بعد از این تفاوت ها نوبت به این رسیده تا در زمینه قیمت گلاب اعلا دوآتیشه نسبت به قیمت گلاب معمولی نیز شما را آگاه سازیم که در این باب نیز به سبب این که گلاب دو آتیشه از مقدار بیشتری گل محمدی و ترکیب با گلاب به دست می آید صراحتا دارای قیمت بالاتری نسبت به انواع گلاب های معمولی خواهد بود. البته در زمینه گلاب معمولی نیز تفاوت قیمت را مشاهده خواهید نمود که این موضوع بسته به میزان مصرف گل های محمدی بیشتر در تولید گلاب خواهد داشت که تحت نام عیار گلاب یا گلاب سبک و سنگین معرفی می گردد.
حال که با فرق گلاب دو آتیشه با گلاب معمولی آشنا گشته اید و اطلاعاتی را در باب این موضوع که گلاب دو آتیشه چیست به دست آورده اید لازم است تا به بیان خواص گلاب نیز اشاره نماییم تا با آگاهی بیشتر در زمینه خرید بتوانید به این محصولات دست یابید.

گلاب دو آتیشه برای چی خوبه
در باب بیان خواص گلاب از جمله گلاب دو آتیشه با کیفیت بالا که از خواص بیشتری نسبت به گلاب معمولی برخوردار است می توان به استفاده از خواص گلاب در درمان بیماری ها به شرح زیر اشاره نمود:
- رفع استرس و اضطراب یکی از موارد درمانی و حتی علت استفاده از این گلاب در مراسم های عزاداری می باشد.
- استفاده از این محصول در باب روشن نمودن پوست و رفع چین و چروک نیز استفاده از گلاب توصیه می گردد.
- تقویت قوای عمومی بدن و حتی تقویت لثه و دندان به سبب خاصیت میکروب کشی آن نیز یکی از موارد درمانی استفاده از گلاب می باشد.
البته خواص فراوانی در جهت استفاده از این گلاب وجود دارد که ما تنها بخشی از آن ها را بیان نموده ایم.
در باب خرید گلاب دو آتیشه یا گلاب معمولی توجه به اصل بودن نوع گلاب و توجه به برند و تولید کننده نامی این محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد که می توان فروشگاه آموکال عرضه کننده گلاب و عرقیات گیاهی سنتی کاشان را معرفی نمود که گلاب دو آتیشه و معمولی اصل را در اختیار خریداران به صورت فروش آنلاین قرار می دهد.

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
چه عرق گیاهی برای معده درد خوب است؟
تشخیص گلاب اصل از گلاب تقلبی
عرقیات گیاهی و گیاهان دارویی مناسب افزایش وزن
خرید انلاین هدیه
سفارش انلاین هدیه