فروشگاه آنلاین آموکال

خواص عرق زنیان اصل

خرید عرق زنیان

زنیان میوه ای کوچک و بیضی شکل با رنگ زرد متمایل به قهوه ای می باشد است که از نوعی گیاه که دارای ارتفاع 90 سانتی می باشد و به صورت انواع علفی، بوته ای و یک ساله یافت می شود، به دست می آید. زنیان را با نام های دیگری هم چون انیسون بری یا کمون حبشی نیز معرفی می نمایند که در صورت شنیدن نام آن نباید متعجب گردید.
زنیان به عنوان یک ادویه و چاشنی غذا و حتی به عنوان نگه دارنده مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. البته علاوه بر کاربرد زنیان در این زمینه استفاده از این محصول در زمینه های دیگر هم چون استفاده از آن در صنعت صابون سازی و عطر سازی و حتی دهان شویه و خمیر دندان نیز مورد استفاده قرار می گیرد که این موضوع را می توان به فایده ی عرق زنیان مرتبط دانست. به قدری این گیاه دارای خواص متعددی به ویژه مفید و موثر در درمان برخی از بیماری ها می باشد که امروزه به شیوه آسان تر یعنی تولید عرق زنیان مصرف آن صورت می گیرد که در باب خواص عرق زنیان اصل که منجرب به خرید عرق زنیان می گردد می توانید به ادامه مطالب توجه نمایید.

خواص عرق زنیان اصل
این عرق گیاهی به دست آمده از میوه ی گیاه زنیان که دارای بوی مشابه با عرق آویشن می باشد را می توانید با طبیعت گرم برای درمان و کاربرد های فروانی به شرح زیر مورد استفاده و خرید قرار دهید که از خواص عرق زنیان به شمار می رود.
- عرق زنیان برای معده
با استفاده از این عرق گیاهی می توانید به خاصیت آن در باب درمان و رفع مشکلات معده از جمله اسید معده، رفلاکس معده، عفونت معده و حتی برطرف نمودن نفخ معده و ترش کردن آن و رفع دل پیجه دست یابید و حتی از این محصول به عنوان عرق زنیان ضد تهوع استفاده نمایید.
- عرق زنیان برای لاغری
این عرق گیاهی با خاصیت تحریک کنندگی اشتها و سرعت بخشیدن به متابولیسم روده ها به کاهش وزن سریع شما کمک می نماید. از دیگر خاصیت این عرق گیاهی که مانع از چاقی می شود می توان به جذب بهتر و موثر مواد غذایی با تقویت معده توسط عرق زنیان اشاره نمود.
- خواص عرق زنیان برای پوست
از خواص عجیب عرق زنیان برای پوست می توان به رفع آکنه و جوش اشاره نمود و این موضوع را می توان به علت خاصیت ضد التهابی و ضد باکتریایی بودن این محصولات که در پاکسازی پوست تاثیر دارد، مرتبط  دانست. البته از تاثیر عرق زنیان در جلوگیری از سفیدی زودرس موها و تاثیر عرق زنیان بر ریزش مو نیز به سبب بالا بودن آنتی اکسیدان موجود در این عرق گیاهی نباید غافل شد.
- عرق زنیان فشار خون
این عرق گیاهی با خاصیت مسدود کنندگی ورود کلسیم به سلول های قلب و دیواره های رگ خونی سبب می گردد تا فشار خون کاهش یابد.
البته خواص دیگری نیز در باب عرق گیاهی زنیان وجود دارد که ما تنها به بیان مهم ترین این خواص اشاره کرده ایم. البته در زمینه برخوردار شدن از این همه فواید عرق زنیان توصیه می گردد که در باب خرید این محصول به دنبال عرق زنیان اصل باشید تا بتوانید به تاثیرات مطلوب آن به سرعت دست یابید. لذا در جهت دسترسی به خواص عرق زنیان اصل بحث خرید این محصول مطرح می گردد که در ادامه در این زمینه نیز به بیان اطلاعاتی در این زمینه اشاره نموده ایم.

خرید عرق زنیان
اگر به دنبال خرید عرق زنیان اصل و درجه یک هستید، پیشنهاد می گردد برای خرید از عرقیات گیاهی کاشان به ویژه عرقیات تولید شده در شهر گل و گلاب کاشان یعنی شهر قمصر اقدام به خرید این محصولات نمایید دلیل این امر را می توان به سبب خوش آب و هوا بودن این منطقه که سبب رویش بهترین گیاهان می شود، مطرح نمود که بهترین عرقیات گیاهی کاشان را تولید و روانه بازار می نماید. فروشگاه آموکال در زمینه امکان خرید این نوع از عرقیات گیاهی و خرید عرق زنیان امکان فروش عرقیات گیاهی سنتی قمصر کاشان را به شکل حضوری و آنلاین مهیا نموده است که می توانید به راحتی به هر شیوه که برای شما مقدور است به این عرقیات گیاهی با قیمت تولیدی به سبب فروش مستقیم و بدون تعامل واسطه ها دست یابید.
البته در زمینه مصرف این عرق گیاهی توجه به موارد منع مصرف عرق زنیان برای افراد گرم مزاج و زنان باردار و کودکان زیر هفت سال را به خاطر داشته باشید. در صورت بهره مند شدن از خواص این عرق گیاهی برای گرم مزاجان ترکیب آن با عرقیاتی با طبع سرد هم چون شاتره و کاسنی پیشنهاد می گردد.  

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
معرفی معجون گیاهی دیابت
گلاب درجه یک کاشان
تفاوت انواع گلاب در چیست؟
خرید انلاین هدیه
سفارش انلاین هدیه