فروشگاه آنلاین آموکال

اهمیت شارژر موبایل در گوشی تلفن همراه قبل از خرید

خرید شارژر موبایل - فروش شارژر تلفن همراه

برای استفاده از گوشی همراه به دور از منبع تغذیه از باتری گوشی استفاده می شود باتری وظیفه نگهداری نیروی الکتریکی را بر عهده دارد. وظیفه شارژ باتری از طریق شارژر گوشی تلفن همراه صورت می گیرد.

اهمیت شارژر موبایل به گونه ای است که می تواند عمر باتری موبایل را افزایش دهیم و حتی می توانیم با انتخاب شارژری مناسب باتری را سریع تر شارژ کرده و از زمان به بهترین نحو استفاده کنیم.

انواع شارژر گوشی موبایل استفاده شده در بازار
انواع شارژر گوشی های موبایل بسته به نوع و مدل هر گوشی موبایل متفاوت می باشد به طور نمونه در گوشی های نوکیا از شارژر سوزنی بیشتر استفاده می شود.
در اکثر گوشی های اندروید از یک نوع شارژر تلفن همراه استفاده می شود که معمولا با نام شارژرهای سامسونگ شناخته می شوند که بعضی از آنها برای گوشی های آیفون نیز قابل استفاده هستند.
شارژرها به صورت های دیواری،فندکی و یا حتی بی سیم هستند که استفاده از آنها به نوع مکان قابل استفاده متفاوت می باشد.
شارژر دیواری به شارژری گفته می شود که به پریز برق خانگی متصل می شود این نوع شارژرها همان شارژرهایی که مردم بیشتر شناخت دارند.
شارژر فندکی در خودرو استفاده می شود و دارای انواع مختلفی می باشد به همین دلیل با نام شارژر فندکی ماشین معروف شده است از انواع این شارژرها می توان به شارژر فندکی سامسونگ، شارژر فندکی ریمکس و شارژر فندکی میکرو نام برد.
شارژرهای بی سیم نیز در گوشی های مختلف نظیر سامسونگ، اپل و شیائومی موجود می باشند.
تنوع شارژرموبایل به صورتی است که در مدل های مختلف باید به دنبال شارژر مخصوص به آن گشت.


قسمت های مختلف شارژر
شارژرها به دو صورت سرهمی و یا جدا در بازار وجود دارنددر مدل جدا از هم شارژر از دو قسمت آداپتور و کابل تشکیل شده است.
قسمت آداپتور میتواند به صورت fast و یا سریع عمل کند که باعث زود تر شارژ کردن شارژر میشود.
آداپتور به سه صورت آداپتور اورجینال، آداپتور فیک و آداپتورهای های کپی در بازار موجود است ابتدا باید بدانیم های کپی چیست؟
آداپتور فیک و های کپی هر دو از کیفیت پایین تری نسبت به اورجینال بهره مند است اما از نظر کیفیت آداپتور های کپی ازکیفیت بالاتری نسبت به شارژرهای فیک برخوردار می باشد و به قول معروف کارراه انداز هستند.


چگونگی تشخیص آداپتورها از یکدیگر: آداپتور فیک سبک تر است و به راحتی می توان تشخیص داد آداپتور های کپی به آهنربا میچسبد اما اورجینال نمی چسبد.
طول کابل در زود یا دیر شارژ کردن شارژر اهمیت دارد به طور نمونه طول کابل شارژر بیشتر شود عمل شارژ دیرتر انجام میشود.
از مدل A20sسامسونگ به بعد نوع شارژرها تغییر کردند که با نام TYPE_Cشناخته می شود شارژرa10s آخرین مدل از شارژرهای اندرویدی سامسونگ موجود در بازار است.


انتخاب شارژر تلفن همراه چه اهمیتی دارد؟
شارژرها اگر به صورت صحیح انتخاب شوند میتوانند مصرف برق را کاهش دهند اتلاف وقت را از بین ببرند حتی باعث بالا رفتن طول عمر باتری شوند یقینا باتری ای که سریع تر شارژ شود کمتر داغ کرده و عمر بالاتری دارد.


مزایای خرید اینترنتی شارژر موبایل چیست؟
در مواردی که از بازار خرید داریم هم زمان برای مقایسه کالا تلف می شود هم حوصله زیادی می خواهد به طور نمونه برای خرید یک ععد شارژر با رفتن به دو مغازه خسته می شویم و سریعتر خرید می کنیم اما در خرید اینترنتی شارژر موبایل همه چیز در دسترس است در کمتر از چند دقیقه می توان تمام شارژرها را با یکدیگر مقایسه نمود حتی بدون توجه به فروشنده از چندین بازار دیدن کرد.
خرید اینترنتی را می توان بدون اینکه حتی از خانه خارج شویم انجام دهیم و شارژری با کیفیت وارزان را تهیه نماییم.
در خرید اینترنتی به انواع شارژر میتوان دسترسی پیدا کرد میشود آنها را با یکدیگر مقایسه نمود کارکرد هر یک از آنها را میتوان متوجه شد.
یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی این است که همیشه در دسترس است در خریدهای سنتی تنها در زمانی محدود می توانیم خرید داشته باشیم اما در خرید اینترنتی این محمدودیت برداشته می شود می توانیم در هر ساعت از شبانه روز که به اینترنت دسترسی داریم به یک فروشگاه اینترنتی موبایل رفته و خرید داشته باشیم.
در خرید اینترنتی می توانیم به نظرات دیگران نیز دسترسی داشته باشیم به طور مثال در مورد شارژر می توان نظر افرادی که از این مدل شارژر استفاده کرده اند را مشاهده نمود.

 

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت گلاب دوآتیشه با گلاب معمولی
عرقیات گیاهی و گیاهان دارویی مناسب افزایش وزن
گلاب درجه یک کاشان
خرید گلاب اصل کاشان
خرید انلاین هدیه
سفارش انلاین هدیه