فروشگاه آنلاین آموکال

تشخیص گلاب اصل از گلاب تقلبی

خرید گلاب اصل

همان طور که بر همه واضح و مبرهن است، گلاب کاشان در جهان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، چرا که از کیفیت عالی برخوردار است. اما متاسفانه اخیرا دست کلاهبرداران در این صنعت نیز باز شده و با اهداف سودجویانه خود دست به تولید گلاب تقلبی زده اند که با نام گلاب خالص کاشان به فروش می رسد. ما در این مقاله به شرح نکاتی در رابطه با تشخیص گلاب اصل از گلاب تقلبی پرداخته ایم که با یک بار مطالعه آن خواهید توانست همیشه از خرید گلاب اصل بهره مند گردید. پس در ادامه با ما همراه باشید.
تشخیص گلاب اصل از گلاب تقلبی
روش های زیادی جهت شناخت گلاب اصل وجود دارد که در ادامه می توانید با آن آشنا شوید، اما قبل از هر چیز بهتر است با روش تهیه گلاب اصل آشنا شوید تا بدین صورت بتوانید راحت تر گلاب اصل و تقلبی را از یکدیگر تشخیص دهید. تولید گلاب اصل به دو روش سنتی و صنعتی صورت می پذیرد که در هر دو روش حدودا نسبت 1 به 3 جهت افزودن مقدار آب و گل محمدی باید رعایت گردد. بدین معنا که با افزودن مقدار سی کیلوگرم گلاب، بهتر است هشتاد لیتر آب اضافه گردد تا حدود 40 لیتر گلاب درجه یک و خالص به دست آید. با توجه به مطلب فوق می توانید درک کنید که برخی افراد چگونه و به چه دلیل گلاب تقلبی را تولید و روانه بازار می نمایند، آنان با افزودن مقدار بیش تری آب، گلاب بیش تری تولید می نمایند که از خصوصیات گلاب اصل برخوردار نمی باشد و با افزودن اسانس گلاب سعی می نمایند که عطر و طعم واقعی گلاب را به آن ببخشند که در این حالت نیز می توان آن را تشخیص داد. اما چگونه گلاب اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ رعایت موارد زیر هنگام خرید می تواند به شما کمک کند تا اصل بودن گلاب را راحت تر و بهتر تشخیص دهید:
گلاب اصل چه طعمی دارد؟
مزه گلاب اصل تلخ و گس است، به صورتی که با تست گلاب اصل هنگام خرید، سریع احساس تلخی و گسی از دهان تان باید برود و این در حالی است که هر چقدر گلاب عیار بالاتری داشته باشد و از مقدار گل محمدی بیش تری برخوردار باشد و یا دو آتیشه باشد، مقدار تلخی آن نیز بیش تر است. گلاب های تقلبی که با اسانس تولید می شوند، دارای طعمی تند می باشد که سبب سوزش سر زبان می شود.
گلاب اصل چه رنگی است؟
برخی از کلاهبرداران به جهت کاهش هزینه های تولید، به جای تقطیر جوشانده گلاب با آب، همان حاصل جوشاندن را صاف کرده و فرآیند تقطیر گیری را از تولید گلاب اصل حذف می نمایند که گاها مایع به دست آمده از رسوبات و ذرات ریزی برخوردار است که می توان به راحتی به تقلبی بودن آن پی برد، چرا که رنگ گلاب اصل شفاف و بدون هیچ گونه ناخالصی است.
بوی گلاب اصل
همان طور که می دانید بوی گل محمدی بسیار ملایم و مطبوع است که عطر گلاب اصل نیز باید همین طور باشد. در محصولات تقلبی به جهت افزودن اسانس بوی تند و زننده آن شامه افراد را اذیت می نماید که این به سبب وجود عطر تند اسانس گلاب در آن می باشد.
گلاب اصل از کجا بخریم؟
مورد آخری که در گلاب اصل خرید کردن اهمیت دارد، این است که قبل از وارد شدن به فروشگاه، بهتر است از اعتبار و میزان تجربه آن در تولید گلاب و عرقیات اصل کاشان اطمینان حاصل نمایید، چرا که یک فروشگاه معتبر و با سابقه هیچ وقت با فروش محصولات تقلبی اعتبار خود را زیر سوال نمی برد تا برای همیشه مشتریان خود را از دست بدهد.
یکی دیگر از نشانه گلاب اصل، میزان ماندگاری بالای در عطر و طعم واقعی آن است که پس از گذشت یک سال هم که مورد استفاده قرار گیرد، همان مزه و بوی ملایم را دارد و این در حالی است که محصولات تقلبی به جهت برخورداری از اسانس پس از مدت زمان کوتاهی عطر و طعم خود را از دست داده و به شکل آب در می آید.
گذشته از نکات بالا خواص گلاب اصل در مقایسه با گلاب تقلبی بسیار زیاد است و دارای تاثیر بیش تر و سریع تری می باشد. فواید گلاب اصل برای پوست در جوان سازی و حفظ سلامت پوست بسیار زیاد است که افراد می توانند جهت تهیه مارک گلاب اصل به فروشگاه اینترنتی آموکال مراجعه نمایند.
خرید گلاب اصل کاشان
فروشگاه آموکال عرضه کننده انواع گلاب عرقیات اصل کاشان می باشد که افراد جهت تهیه آن می توانند با اطمینان خاطر از کیفیت و اصل بودن آن، به خریداری محصول مورد نظر خود بپردازند. فروش گلاب اصل کاشان توسط این شرکت معتبر به دلیل حذف واسطه ها و هزینه های فروشگاهی، با قیمت تولیدی صورت می پذیرد که به همین جهت می توان این فروشگاه اینترنتی را به عنوان بهترین و معتبرترین ارائه دهنده قیمت گلاب اصل کاشان معرفی نمود.

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تشخیص گلاب اصل از گلاب تقلبی
خواص عرق گیاهی زنجبیل برای درمان بیماری ها
عرقیات گیاهی و گیاهان دارویی مناسب افزایش وزن
لاغری سریع با عرقیات گیاهی
خرید انلاین هدیه
سفارش انلاین هدیه