فروشگاه آنلاین آموکال

معرفی معجون گیاهی دیابت

عرق معجون دیابت

دیابت بیماری شایع است که با اختلال در فرآیند طبیعی بدن، موجب قطع تولید انسولین و یا به نحوی اختلال در کارکرد بدن می شود. اهمیت حضور انسولین و کارکرد صحیح آن بدین علت است که انسولین موجب تجزیه مواد غذایی قندی و نشاسته و ... شده و این تجزیه انرژی را در بدن تأمین می کند. عدم تجزیه مواد قندی، نشاسته و ... بروز بیماری دیابت را در پی دارد. دیابت در پی ماندگاری قند در بدن و نیاز مداوم بدن به انرژی با وجود قند و نشاسته و ... تجزیه نشده بوجود می آید. هرچند دیابت هم زمینه ژنتیکی دارد و هم اکتسابی است اما قابل درمان و مهم تر از آن قابل پیشگیری است و عوامل محیطی متعددی از جمله چاقی و بی تحرکی زمینه ساز بیماری دیابت است.
فروشگاه اینترنتی آموکال، معجون گیاهی دیابت را ارئه می دهد که ترکیبی از عرقیات مفید برای درمان دیابت است و افراد به راحتی می توانند با خوردن این معجون، دیابت خود را کنترل کنند. البته برخی از عرقیات دیگری نیز هستند که دیابت و قند را کنترل می کند که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.


رابطه عرقیات گیاهی و دیابت
علم پزشکی در طب سنتی و طب نوین در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند. عرقیات گیاهی از داروهای طبیعی است که در حال وارد شدن از طب سنتی به طب نوین است. آنچه در این قسمت ارائه می شود بهترین عرقیات گیاهی در کنترل و درمان دیابت است.
1- عرق گیاهی آلوئه ورا: شاید تا کنون گیاه آلوئه ورا را به عنوان بهترین پاکساز پوست و جوان ساز شناخته اید اما عرق آلوئه ورا از بهترین کنترل کننده های دیابت است. مصرف منظم و روزانه عرق آلوئه ورا میزان گلوکز جاری در خون را تنظیم کرده و در افراد مبتلا به دیابت مقدمات کاهش چربی و قند خون را فراهم می آورد. آلوئه ورا با کنترل قند و کلسترول خون در درمان انواع دیابت ها موثر است.
2- برگ زیتون: عرق برگ زیتون دیگر مورد موثر در درمان دیابت است. نوشیدن عرق برگ زیتون با افزایش میزان ترشح انسولین از لوزالمعده کاهستی بدن را جبران کرده و باعث کاهش قندخون می شود.
3- برگ گردو: برگ گردو مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارد و از نظر طب سنتی عرق برگ گردو جهت تنظیم قند خون و کاهش میزان قند موجود در خون گزینه بسیار مناسبی است.
4- بوقناق: گیاه بوقناق بهترین پاکساز کبد است. عرق بوقناق هم که اسانس طبیعی گیاه است با اخذ خواص گیاه بوقناق تأثیر مستقیمی بر فعالیت‌های آنزیمی کبد داشته و دفع کننده سموم است. اثر عرق بوقناق بر باز کردن مجاری کبدی و غدد فوق‌ کلیه در افزایش ترشح انسولین و فعال کردن لوزالمعده همکاری می کند. انسولین آزاد شده از لوزالمعده کاهش قند خون و درمان دیابت را بدنبال دارد.
5- عرق گیاهی خارمریم: خار مریم هم همانند چند گیاه قبل تأثیر مستقیمی بر کبد دارد با این تفاوت که تأثیر خار مریم بر کبد به حدی است که آن را دوست کبد می دانند. عرق خار مریم با بهره بردن از خواص گیاه حاوی سیلی مارین است. سیلی مارین عنصر فعالی است که به دلیل حفاظت کنندگی بالا از کبد خار مریم را دوست کبد معرفی می کند. خواص سیلی مارین حتی از ویتامین های C , E هم بیشتر بوده و با ترمیم سلول های آسیب دیده کبد بر فعالیت کبد در بهبود تنظیم قند خون عملکرد چشم گیری دارد.
6- عرق دارچین: در گزارشات علمی به دارچین در درمان دیابت اشارات زیادی شده است . نوشیدن عرق دارچین اصل و با کیفیت کاشان گلاب در کاهش کلسترول LDL و تری گلیسیرید اهمیت داشته و دارچین در بند عملکردی همانند انسولین دارد. از این رو نوشیدن دارچین نیاز بدن به انسولین را کاهش می دهد.
7-  عرق گیاهی سیر: سیر با بازسازی سلول های لوزالمعده بهترین درمان برای کاهش مستقیم قند خون است. به بیماران دیابتی توصیه می شود روزانه تعدادی سیر خام مصرف کنند اما بوی زننده سیر خوردن ان را برای بسیاری دشوار و ناخوشایند کرده است در حالی که عرق سیر، جایگزینی است با حفظ تمام خواص سیر اما بدون بوی ناخوشایند. نوشیدن منظم عرق سیر تحرک لوزالمعده جهت تولید انسولین را در پی دارد.
شنبلیه، شوید و چندین و چند گیاه دیگر وجود دارد که برای درمان دیابت بکار گرفته می شود. اما بهترین درمان کننده دیابت معجون گیاهی دیابت است که از فروشگاه اینترنتی آموکال قابل تهیه می باشد. آموکال، عرضه کننده بهترین عرقیات گیاهی به قیمت کارخانه است که با حذف واسطه ها و فروش مستقیم محصولات ریسک تقلب و تغییرات قیمت از سوی دلالان را به صرف رسانده است.

معرفی معجون گیاهی دیابت
معجون گیاهی دیابت ترکیبی از چندین عرق گیاهی است که با توجه به طبع و هم خوانی گیاهان و ... انتخاب شده اند. تمامی درمان های شیمیایی در نهایت تأثیری مخرب و عوارض جانبی منفی برای مصرف کننده به همراه دارد و کم خطر ترین و پر فایده ترین دارو ها و مکمل ها عرقیات گیاهی هستند. اگر از آن دسته افراد مبتلا به دیابت هستید که بدنبال بدست آوردن مجدد سلامت خود هستید، عرق معجون دیابت، بهترین است.

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
معرفی معجون گیاهی دیابت
خرید انلاین هدیه
سفارش انلاین هدیه